- Juniorzy

Kategorie:

Autor: Katarzyna Wygas

Ranking Juniorów aktualny na dzień 31.12.2020r.

Lp. Imię i Nazwisko Przynależność klubowa Rok ur. Punkty
1 Kubik Natalia KJ Trachy Sośniocowice 2002 143
2 Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice 2004 141
3 Kramarz Julia KJ Zbrosławice 2003 113
4 Łukasik Ewa Bez przynależności 2003 76
5 Dratwińska Emilia JLKJ Udórz 2002 74
6 Kosmol Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2003 71
6 Kot Natalia Bez przynależności 2002 71
8 Gola Katarzyna KJ Trachy Sośniocowice 2004 69
9 Hernik Anna LKJ Ochaby 2003 60
10 Klak Zuzanna ASK Świerklaniec 2003 58
10 Wiśniewska Emilia Bez przynależności 2003 58
12 Klekot Jakub KJ Zbrosławice 2003 55
13 Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice 2003 54
14 Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice 2003 49
15 Korzeczek Wojciech KJ Global Świętoszowice 2004 48
16 Bule Oliwer SKJ Preria Wilkowice 2003 47
17 Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów 2004 46
18 Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sośniocowice 2003 45
19 Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice 2003 43
20 Szlufik Aniela SKJ Preria Wilkowice 2002 32
21 Szojda Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 28
22 Janus Sonia KS Vanto Jumping Team 2004 27
23 Skrok-Wolska Olimpia JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2004 24
24 Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbrosławice 2004 23
25 Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik 2002 22
26 Koza Paulina KS Vanto Jumping Team 2004 21
27 Bednarska Oliwia KJ J&D Apollo 2003 20
27 Czachór Dominika JLKJ Udórz 2004 20
29 Burzyński Tomasz KJ Trachy Sośniocowice 2004 18
29 Nowak Emilia KJ Trachy Sośniocowice 2003 18
31 Danak Klaudia KJ Pro Horses 2004 17
31 Kancelista Nadia KS Vanto Jumping Team 2003 17
33 Gozdal Nadia KJ J&D Apollo 2004 15
34 Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice 2002 12
35 Leda Karolina Bez przynależności 2004 11
36 Sowa Paulina Bez przynależności 2002 7
37 Kaprzyk Maria KS Vanto Jumping Team 2004 6
37 Kempa Oliwia LZJ Drama Zbrosławice 2004 6
39 Nepora Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2002 5
39 Oleszczuk Julia Bez przynależności 2002 5
41 Bugla Zofia Bez przynależności 2004 3
41 Kunicka Dominika KS Vanto Jumping Team 2003 3
41 Sas Eliza SKJ Mustang Jaworzno 2004 3
41 Zoń Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe 2002 3
45 Sztabińska Natalia Bez przynależności 2003 2
46 Badora Julia SKJ Preria Wilkowice 2003 1
46 Grzybowska Amelia Bez przynależności 2003 1
46 Janota Dawid LKJ Ochaby 2002 1
46 Kopeć Aleksandra Bez przynależności 2003 1
46 Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka 2003 1
46 Puczyńska Zuzanna Bez przynależności 2004 1
46 Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice 2003 1