Rejestracje i licencje 2023

Szanowni Państwo,
w celu usprawnienia pracy biura i szybszego przeprowadzania pracesu rejestracji i licencji zawodników i koni uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i przesyłanie w JEDNEJ wiadomości KOMPLETU dokumentów. 

 

Od 2023 roku obowiązywać będzie nowy cennik opłat

Już od dziś mogą Państwo wykupywać licencje na rok 2023, po cenach z 2022r., do czego serdecznie zachęcamy. 

 

Wszelkie dokumenty związane z procesem rejestracyjno - licencyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przypominamy, że polisa NNW musi obejmować sport kwalifikowany (czyli udział w zawodach, często jest to rozszerzenie polisy) oraz MUSI obejmować okres trwania licencji tj. do 31 grudnia. Jeśli polisa kończy się wcześniej należy przesłać w tej samej wiadomości  drugą, obejmująca brakujący okres czasu.  Nie ma możliwości dosłania polisy uzupełniającej w późniejszym terminie - licencja będzie wydana dopiero po jej dostarczeniu.

 

Proszę pamiętać, że proces rejestracji (zawodników i koni) jest jednorazowy - jeśli byli już Państwo zarejestrowani, prosimy o przesyłanie dokumentów do licencji (druk rejestracyjny jest nie potrzebny). Jeśli Państwa konie były już rejestrowane, prosimy o przesyłanie numeru paszportu (w celu identyfikacji) oraz potwierdzenia przelewu - strony z paszportu oraz wnioski rejestracyjne nie są już potrzebne. 

Szczegółowy wykaz dokumentów znajduje się na naszej stronie w menu Licencje.

 

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że opłata rejestracyjna nie zawiera opłaty za licencję. Są to osobne kwoty, przedstawione w cenniku opłat. 

 

Bardzo prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów w jednej wiadomości. Przesyłanie pików w kilku wiadomościach znacząco wydłuża realizację Państwa sprawy.