Rok 2017
Legenda oznaczeń:
Propozycje zawodów
Wyniki zawodów regionalnych
Wyniki zawodów ogólnopolskich
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki pucharów oraz mistrzostw
Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego
#
Termin
Ranga
Miejsce
Dysc.
Organizator
Status
Uwagi
1
25-26.02
HZRiT
Zbrosławice
B
LZJ Drama Zbrosławice
Eliminacje HPŚl
2
4-5.03
HZRiT
Zbrosławice
A
LZJ Drama Zbrosławice
3
11-12.03
HZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
Odwołane
4
17-19.03
HZRiT + ZO DiM
Zbrosławice
B
LZJ Drama Zbrosławice
Eliminacje HPŚl
5
1-2.04
HZRiT
Zbrosławice
B
LZJ Drama Zbrosławice
El. i Finał HPŚl
6
8-9.04
HZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
7
23.04
ZT
Będzin
A
KJ Amigo Będzin
Przeniesione na 13.05.
8
29-30.04
ZRiT
Ptakowice
B
OJ Lando Ptakowice
9
30.04
ZT
Kornice
D
ŚOZHK
10
29.04-1.05
ZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
11
6-7.05
ZRiT
Bieruń
B
LKJ Solec Bieruń
12
13.05
ZRiT
Wilkowice
B
KJ Preria Wilkowice
13
13.05
ZT
Będzin
A
KJ Amigo Będzin
14
14.05
ZRiT
Świerklany
B
LJKS Eldorado Świerklany
Odwołane
15
20-21.05
ZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
16
21.05
ZT
Pszczyna
D
PLKJ Plessówka, ŚOZHK
17
25-28.05
AMP
Radzionków
A B
KU AZS UŚ w Katowicach
SKF KJ Lider Radzionków
18
27.05
ZRiT
Tychy Wilkowyje
B
Stajnia Leo
19
3.06
ZRiT
Częstochowa
B
KJ Lambada Częstochowa
20
3-4.06
ZRiT
Ptakowice
B
OJ Lando Ptakowice
21
10.06
ZRiT
Żywiec
B
JKS Kasztanka Żywiec
22
11.06
ZRiT
Gorzyczki
B
PLKJ Plessówka
23
17.06
ZRiT
Wilkowice
B
KJ Preria Wilkowice
24
17-18.06
ZRiT
Skrzyszów
B
LKJ Tynka Skrzyszów
25
23-25.06
ZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
26
24-25.06
ZRiT
Świerklany
B
LJKS Eldorado Świerklany
Odwołane
27
24.06
ZR
Mysłowice
A
SK Arabka Mysłowice
MŚl w damskim siodle
28
24.06
ZRiT
Częstochowa
A
KJ Lambada Częstochowa
29
25.06
ZT
Warszowice
B
Wójt gm. Warszowice i P. Goraus
30
25.06
ZT
Poręba
D
ŚOZHK
PP ŚOZHK
31
27-29.06
ZRiT El.OOM
Glinik Zaborowski
A
JKS Pogórze Glinik Zab.
Elim. OOM-A
32
27-29.06
ZRiT El.OOM
Glinik Zaborowski
B
JKS Pogórze Glinik Zab.
Elim. OOM-B
33
30.06-1.07
ZRiT
Bieruń
F
LKJ Solec Bieruń
34
1.07
ZT
Międzyświeć
B
OJ Hubertus Skoczów
35
1.07
ZRiT
Truskolasy
A
JKS Cwał Truskolasy
36
1-2.07
ZRiT
Ptakowice
B
OJ Lando Ptakowice
37
15.07
ZRiT
Tychy Wilkowyje
A
Stajnia Leo
38
16.07
ZRiT
Pszczyna
B
PLKJ Plessówka
39
22.07
ZT
Będzin
B
KJ Amigo Będzin
40
23.07
ZRiT
Świerklany
B
TS Kuźnia Rybnik
41
22-23.07
Finał OOM
Poczernin
A
PZJ
Finał OOM-A
42
22-23.07
Finał OOM
Poczernin
C
PZJ
Finał OOM-C
43
26-27.07
Finał OOM
Poczernin
B
PZJ
Finał OOM-B
44
29-30.07
ZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
45
30.07
ZT
Głogowa
D
ŚOZHK
PP ŚOZHK
46
5-6.08
ZRiT
Bieruń
B
LKJ Solec Bieruń
47
12.08
ZT
Koźle
D
ŚOZHK
PP ŚOZHK
48
12-13.08
ZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
49
18-20.08
ZR MŚl
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
MŚl B
Regulamin
50
24-27.08
MP, CAI3*, ZK
Ptakowice
D
OJ Lando Ptakowice
MP-D
51
26-27.08
ZR MŚl
Zbrosławice
A
LZJ Drama Zbrosławice
Mistrzostwa Śląska A
52
26.08
ZRiT
Tychy Wilkowyje
B
Stajnia Leo
Odwołane
53
27.08
ZT
Cieszyn
A, B
KJ Cieszyn - Pastwiska
54
2.09
ZRiT
Marklowice
B
KJ Na Górce w Marklowicach
Odwołane
55
2-3.09
ZRiT
Truskolasy
A
JKS Cwał Truskolasy
56
2-3.09
ZT
Ptakowice
D
ŚOZHK
Finał Pucharu
57
9.09
ZRiT
Wilkowice
B
KJ Preria Wilkowice
58
9.09
ZRiT
Częstochowa
B
KJ Lambada Częstochowa
59
9.09
ZT
Parkoszowice
B
Stajnia Kasztanka
60
10.09
ZRiT
Skrzyszów
B
LKJ Tynka Skrzyszów
Odwołane
61
17.09
ZT
Siewierz
A
Gościniec Siewierski
62
17.09
ZRiT
Świerklany
B
LJKS Eldorado Świerklany, TS Kuźnia Rybnik
Odwołane
63
22-24.09
ZRiT + MPP
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
MPP
Regulamin
64
30.09-1.10
ZRiT
Ptakowice
B
OJ Lando Ptakowice
65
7-8.10
MŚL C
Moszna
C
SK Moszna
Mistrzostwa Śląska C
66
7-8.10
HZRiT
Zbrosławice
B
LZJ Drama Zbrosławice
67
15.10
ZRiT
Świerklany
B
LJKS Eldorado Świerklany
68
28-29.10
HZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
Romico Winter Cup
69
10-12.11
HZRiT + HMŚl
Zbrosławice
B
LZJ Drama Zbrosławice
ZMŚl Am, Kuce, Open
70
25-26.11
HZRiT + HMŚl
Zbrosławice
A
LZJ Drama Zbrosławice
HMŚl
71
25-26.11
HZRiT
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
Romico Winter Cup
72
8-10.12
HZRiT + HMŚl
Zbrosławice
B
LZJ Drama Zbrosławice
ZMŚl JMł, Jun, Sen